Továrna na razidla

  • Ražba je tradiční metoda značení materiálů prováděná úderem, nebo tlakem pomocí razidel a díky své jednoduchosti se stále těší velké oblibě. Firma Kovos PM se touto technologií zabývá už řadu let a  naše produkty si získaly značnou oblibu na trhu díky kvalitě za rozumnou cenu. Pomocí našich razidel vytvoříte nesmazatelný otisk nejen na kovových materiálech.
  • Razidla na zakázku vyrábíme dle dispozic zákazníka ať už jde o výrobní výkres, nebo jen dodanou grafiku požadované ražby. Využití nejmodernějších CNC technologií nám umožňuje vyrábět razidla všech typů, tvarů a velikostí jako např.: strojní, ruční, antistresová, matrice, štočky, vypalovadla pro tepelné značení.
  • Naše dlouholetá tradice a zkušenosti v oboru jsou zárukou vysoké jakosti a rychlých dodacích termínů.
  • Klademe důraz na materiál a technologii výroby razidel, což vede jen k nejkvalitnějšímu výrobku s dlouhou dobou životnosti. Často používané materiály jsou oceli třídy 19 které běžně kalíme na  tvrdost v rozmezí 59-61 HRC samozřejmě vyhovíme veškerým požadavkům zákazníka. 
  • Pro více informací neváhejte kontaktovat naše obchodní oddělení kovospm@kovospm.cz

Podrobnosti

Malá razidla

Přesná výroba na špičkových CNC strojích umožňuje výrobu i těch nejmenších razidel a razníků není problémem zhotovit razidlo o výšce textu menším jak 0,5 mm. Razidla těchto velikostí jsou převážně určena ke strojnímu ražení.

Podrobnosti

Střední razidla

Středně velká razidla jsou nejběžněji používána proto jsou naším nejčastějším produktem. Uplatnění nachází převážně ve strojním průmyslu k ražení výrobních čísel, typových značení, log firem apod.

Podrobnosti

Velká razidla

Jedná se o razidla větších než běžně používaných rozměrů, kdy je požadavek na velikost nebo obsáhlejší množství grafiky na raženém předmětu. V tomto směru nejsme prakticky limitováni. Výrobní dispozice nám dávají možnost velkosti razidla až 600 × 200 × 400 mm což uspokojí i nejnáročnějšího zákazníka.

Podrobnosti

Ruční, antistresová razidla

Ruční razidla jsou primárně určena na rychlé a flexibilní značení velkého množství materiálů. Naše motto je vyhovět všem zákazníkům, pokud potřebujete vytvořit nesmazatelný podpis v podobě např. firemního loga, písmene nebo znaku neváhejte se na nás obrátit.

Podrobnosti

Rotační razidla

Rotační razidla zaujímají pevné místo ve světě razících technologií. Hlavní využití nacházejí v číslovacích hlavách kdy díky číslicím po svém obvodu umožňují rychlou změnu požadovaného textu.

Podrobnosti

Rádiusová razidla

Rádiusová razidla slouží k ražení nerovných povrchů. Zhotovíme jakýkoli tvar zaoblení ať už konkávní nebo konvexní, pro dokonalé kopírování tvaru raženého předmětu.

Podrobnosti

Plomby, pečetidla

Plomby a pečetidla zabezpečují neporušitelnost zásilek, zneužívání různých přístrojů a zařízení, zabraňují podvodům. Umožňují expedici, kontrolu a posilují bezpečnost.

Podrobnosti

Štočky

Vyrábíme štočky pro ražbu a slepotisk z mosazi, oceli ale i materiálů jako je např. plast při výrobě patrice na slepotisk

Podrobnosti

 
Copyright © 2023 Kovos PM | webdesign mxl